ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR


Taytlar hem rahat parçalardır. Hem de doğru kombinlendiğinde şık parçalardır. Taytların kullanımını doğru yapar ve doğru kombinler oluşturursak hem ideal görüntüye hem de şık bir görüntüye ulaşabiliriz. Taytlar vücuda yapışan bir özellikte olduğundan vücut kusurlarını ortaya çıkaracaktır. Bunun için doğru kullanımı ayrıca önem taşımaktadır. Peki, taytlar kombini nasıl yapılır;

Tayt ve Mini Bluz;

Taytlarla kombinleyebileceğiniz ve frapan bir görünüme sahip olacağınız mini bluzlerle başarılı kombinler yapabilirsiniz. Ancak böyle bir kombin için de kusursuz bir fiziğe sahip olmanız gerekir ki böyle bir kombini üzerinizde başarılı bir şekilde taşıyabilin.

Tayt ve uzun hırka: Taytlarla kombinlenecek olan bir diğer güzel parça ise uzun hırkalardır. Uzun hırkalar ile boyunuzu da olduğundan daha uzun gösterecektir. Tayt ve mini bluz kombininizi tamamlayabileceğiniz en güzel parça da şüphesiz ki taytlardır.

Tayt ve tunik: Tayt ve tuniklerle de bir araya getirilmesi gereken ve şık bir duruş sergileyen güzel parçalardandır. Tayt ve tunik bir arada kullanılarak hem şık hem de cool bir görüntü oluşturulabilir. Taytlarınızın üzerine alacağınız uzun tunikler hem kalçanızda fazlanız varsa bunu örtecektir. Hem de bol olması sebebiyle belinizi de daha ince gösterecektir.

Tayt ve gömlek: Kim demiş tayt ile gömlek kombini yapılmaz diye? Tayt ile şifon hatta ipek gömlek bile bir araya getirilebilir. Tayt ile gömlek kombinin de tayt seçimi çok önemlidir. Çünkü penye taytlar ile gömlek kombini yapılamaz. Ancak deri bir tayt gömlek kombini için çok hoş bir parçadır. Üstelik yapılan ters snobe ile de güçlü bir kombin oluşturulacaktır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR